קטלוג מוצרים

Ablelite

חברה שהוקמה על ידי צוות מקצוענים מתחום התאורה המקצועית. הבנת התאורה הנדרשת, טכנולוגייה וסיפוק צרכי הלקוח הן המטרות הראשונות של החברה. בקרת איכות ושליטה עוד בשלבי הפיתוח, מציעה גופי הארה אמינים, קלים לשימוש והרכבה.

Ashly

Ashly הינה חברה אמריקאית שמתמחה בייצור של פרוססורים , מטריצות ושליטה של מוצרי אודיו

EAW

EAW, יצרנית הרמקולים המובילה בעולם נוסדה בארה"ב לפני שלושה עשורים ומייצרת מגוון רב של רמקולים ופרוססורים . את המותג הנמכר ביותר בישראל ניתן למצוא כיום ברוב חברות ההגברה המובילות בשוק, גני אירועים , ברים מועדונים וכו..

K ARRAY

איכות איטלקית במלוא מובן המילה. אסתטיקה, עיצוב ותוצאות אקוסטיות מהגבוהות בעולם. החברה מתגאה ביכולת לספק מענה לצורך גובר במוצרים קלי משקל, קומפקטיים ועוצמתיים לא פחות.

LAB GRUPPEN-LAKE

עם צוות מומחים המחויב לפיתוח של מוצרי הגברה ואודיו נלווים, נולד השילוב בין דולבי לייק ללאב גרופן. מוצרי פטנט בתחום הפרוססורים והמגברים מבטיח אינטגרציה מושלמת לתוצאות הסאונד הטובות ביותר. "ייצור ירוק" מבטיח צריכה חסכונית באנרגיה לכל מוצרי החברה.

LEDICHI

אנו מאמינים כי לכל עיצוב טוב מתלווה תאורה טובה. תאורה אדריכלית נועדה להדגיש ולהעצים את האווירה הרצויה בכל חלל. לשם כך, הקמנו את LEDICHI, המתמחה בפיתוח ומכירת גופי תאורה להארה אופטימלית, נבונה ומדויקת עם מגוון אפשרויות.

Lightking

חברת לייטקינג מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של מסכי לד ותאורת לד. קווי הייצור של החברה כוללים מסכי לד לשימוש INDOOR, וגם מסכי לד לשימוש OUTDOOR באפליקציות שונות ומגוונות ובהתאמה אישית פר פרויקט בעת הצורך. חברת פרוטאץ' הינה היבואנית הבלעדית ועושה שימוש במוצריי החברה במגוון פרויקטים ציבוריים ופרטיים.

PR Lighting 

פי אר לייטינג, מהמובילות בתחום התאורה המקצועית מציעה מגוון רחב של מוצרים לשימוש אדריכלי-מקצועי, טלוויזיה, קונצרטים, הופעות מתחמי אירועים ועוד. לשימוש קבוע או זמני. עם מעל שלושים שנות וותק, דגמיה הוטמעו במעל 60 מדינות בעולם.

Tannoy

המותג הוותיק והמוכר ביותר בתחום מערכות ההגברה. ידועים כמפתחי הממיר עם מקור קול נקודתי- דרייבר חד-מרכזי דואלי, מספק רמקול עם אקוסטיקה מהפכנית שרק משתכללת עם השנים.

TW AUDIO

פילוסופיית החברה- "פתרונות סאונד אנרגטיים" מביאה עמה תשוקה לפיתוח טכנולוגייה חדשנית ומצליחה לענות על הדרישה הגוברת למוצרי הגברה וסאונד אינטיליגנטיים, פרקטיים, מעוצבים להפליא ועם בקרת איכות ללא פשרות.